Погода в Киеве

З раннього віку дитину оточує безліч різноманітних звуків: шум вітру, дощу, шелест листя, гавкіт собаки, сигнал машини, звуки музики, мова людей...Але всі ці слухові враження сприймаються дитиною неусвідомлено, зливаючись з іншими, більш важливими для неї сигналами. Дитина ще не вміє управляти своїм слухом, часом просто не помічає звуків, не може порівнювати і оцінювати їх за гучністю, силою, тембром.

Вміння зосереджуватись на звуках — це важлива здібність людини. Без неї неможливо навчитися слухати та розуміти мовлення.

 

Для того, щоб дитина навчилась чітко й зрозуміло вимовляти звуки та слова, правильно користуватися голосом, вона повинна навчитися напружувати слух, сприймати та розрізняти звуки. Ця здібність не з´являється спонтанно, її слід розвивати. І робити це краще за все в процесі ігор, деякі з яких приведені в цій роботі.

 

У процесі логопедичних занять дитина повинна перш за все набути вміння контролювати свою вимову та виправляти її на основі порівняння особистого мовлення з мовленням оточуючих.

  

 

Записатися на індивідуальну консультацію до логопеда ви можете у адміністратора.

2009. Чудо рождения. дети родители , английский , занятия развивающие, подготовка школа для детей
Систему розроблено www.uitg.com.ua | VDS аренда | Киев